Leidse hofjes concerten 2019
Leidse hofjes concerten 2013
 
 
 

Binnenkort verschijnen de biografieën van alle artiesten op deze pagina

 
 

Klassieke- & Oude Muziekroute:

 
  • Nederlands Jeugd Strijkorkest (NJSO)
 
  • Wereldpremière van de kameropera: ‘Katharina de Bronovo – mijn ziekenhuis of de strijd tussen geld en idealen’
 
  • Elise Besemer (viool) & Ramon van Engelenhoven (piano)
  • Ramon van Engelenhoven
  • Kirila Kraal (zang/sopraan) & Laurens de Man (piano)
  • Charlotte van Stoppelenburg (zang) & Arno van Wijk (piano)
  • Maurice van Schoonhoven: Romantische pianowerken
  • Ephraim van IJzerlooij: Cello solostukken (o.a. J.S. Bach en Ligiti)
  • Cheng Quartet: Ravel-strijkkwartet en Schubert-Der Tod und das Mädchen
  • Maya Fridman (Cello)
  • Rodion Trio (piano/saxofoon/klarinet)
  • Jeugd Nederlands Blazers Ensemble
 
  • Sweelinck Koperkwintet (met o.a. Niels Jacobs)
  • Leids Kamerkoor
  • Young Trombone Collective: O.a. Medley John Williams plus workshops waar kinderen op trombone kunnen spelen.
  • Sasha Witteveen (contrabas): Een dag met piano (Martijn Willers) en viool (Hawijch Elders): Piazzolla, Paganini en Bottesini
  • Ferdinand Binnendijk Ensemble (8 mandolines): Vivaldi.
  • Théotime Voisin (contrabas) en Maurice van Schoonhoven (piano): Schumann, Pärt-Spiegel im Spiegel, Bottesini.
  • Duo Fantasia: Suzanne Zijderveld (harp) en Svetlana Pilipenko (viool): Programma in de regentenkamer van het Meermanshof
 
  • Izhar Elias (gitaar) & Femke Huizinga
 


Jazz:

 
  • Fleetway Band
 
  • The Remote Brassband
 
  • The Legends: Tribute to New Orleans (o.a. Fats Domino, Sidney Bechet en Louis Armstrong) en repertoire van o.a. Billie Holiday, Ella Fitzgerald, Louis Armstrong
 
  • Black Tie Trio: Tribute to Sting
 
  • Gijs Idema Trio & Anna Serierse



Volksmuziek/Pop:

 
  • Trio Bartolussi: Italiaanse volksmuziek
 
  • Monica & Manito: Spaanse volksmuziek
 
  • Leticia Bal: Latin en Marimba
 
  • The Bucket Boyz: Als vanouds, Blue Trash!
 
  • Bélan: Traditionele Koerdische muziek
 
  • Katell Chevalier: Chansons (Jacques Brel en Stromae)
 
  • Trio C tot de Derde: Programma volgt



Kinderroute:

  • Jam Percussie Workshops (vanaf 8 jaar)
 
  • Woei: Voorstelling voor peuters
 
  • Opera Dolleboelja: De klucht van de koe
 
  • Young Trombone Collective: Workshops
 
 
 
  • Cultuur Fonds Leiden
  • OntdekLeiden stad van ontdekkingen
  • Fonds1818
  • SHWJ
  • Forzavital
  • Ogimivital
  • Stichting werk en ondernemen
  • Roundtable
  • Stago